merveolcay1

Merve & Olcay

Biri dalgıç, diğeri metalci olan Merve ile Olcay, farklı renkteki dünyalarını birleştirdi. Bize de bu birleşimi davetiyelerine yansıtma işi düştü.

Read More
mervetugrul1

Merve & Tuğrul

Masal gibi bir aşk hikayesi, masal gibi bir evlenme teklifi ile taçlandırıldığında, bu güzel anı davetiyeye yansıtmaktan başka yapacak pek fazla şey kalmıyor bize.

Read More
evrimomer1

Evrim & Ömer

Tarih boyunca çok önemli olaylar oldu. Onlardan biri de Evrim ve Ömer’in evliliği. Tarihe geçen bu özel günü, çiftimizin en büyük tutkusu olan deniz ile birleştirdik. Davetiyeleriyle uyumlu olan, içi kum dolu şişe şeklindeki nikah şekerleri ise, tutkularını konuklarıyla paylaşmalarının en güzel yolu oldu.

Read More
asumanertunc1

Asuman & Ertunç

Sonsuz mutluluğu birbirlerinde bulan Asuman ve Ertunç’un çizimini yaptığımız bu davetiye; kendileri gibi, davetlilerinin de uzun yıllar saklayacakları tatlı bir anı aynı zamanda.

Read More
tugceyanki1

Tuğçe & Yankı

Hostes Tuğçe ve voleybol oyuncusu Yankı’nın aşklarıyla birleşen ayrı dünyalarını davetiyelerinde de birleştirdik.

Read More
mervefatih1

Merve & Fatih

Merve ile Fatih bir elmanın iki yarısı gibi bir çift. Hayatları boyunca böyle birbirlerini tamamlayacaklarının sözünü, davetiyeleri ile veriyorlar.

Read More
seymaalper1

Şeyma & Alper

Tanıştıkları gün yağan yağmur, Şeyma ile Alper’in hayatlarında asla yok olmayan bir gökkuşağı yaratmış. Aşklarının yağmuru davetiyelerinde de yağıyor.

Read More
ilknuribrahim1

İlknur & İbrahim

Marmara Üniversitesi Haydarpaşa Kampüsü’nün onlarda yeri büyüktü. Biz de kampüslü, gelinlik, damatlıklı bir davetiye yaptık. İbrahim’in İlknur’a okuduğu ilk şiiri de davetiyelerinde kullandık.

Read More
özgeilke1

Özge & İlke

Birbirlerinin ilk aşkı olan Özge ve İlke’nin 8 yılı doldurmuş ilişkileri, evlilikle daha çok olgunlaşsa da; çocuk ruhları sayesinde oyun hamuru ile oynamaktan vazgeçmiyorlar. 8 yıla başka bir açıdan bakınca sonsuz aşkı yakaladıkları da gözden kaçmıyor.

Read More
cerenmansur1

Ceren & Mansur

Gitar ve bağlama ile arkadaşlarına küçük konserler veren Ceren ve Mansur’un ilk albümleri, davetiyeleri. Romantik düetleri, aşk hikayelerini anlatıyor.

Read More
UA-46687100-1